Sponsorzy i partnerzy

Fundacja IT dziękuje sponsorom oraz partnerom tegorocznej edycji Mistrzostw Polski.

Organizacja tegorocznych mistrzostw Polski nie byłaby możliwa bez zaangażowania się krajowych instytucji edukacyjnych oraz wsparcia ze strony partnerów i sponsorów mistrzostw. Serdecznie dziękujemy za owocną współpracę.

Dzięki aktywnemu wsparciu idei mistrzostw, polscy kandydaci mogą uczestniczyć w międzynarodowym święcie certyfikacji IT oraz podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Poprzez rywalizację i wspólną zabawę osiągają sukcesy gwarantujące udany start w karierze zawodowej.

Szczególne podziękowania należą się głównym partnerom mistrzostw:

 • Microsoft Polska – główny partner regionalny MOSWC 2017
 • Dimension Data Polska – główny sponsor regionalnej rundy MOSWC 2017
 • TEB Edukacja – partner strategiczny i sponsor rundy regionalnej MOSWC 2017
 • Gmina Krasne – partner strategiczny

 

Informacje o partnerach


 

microsoft-gray

Opiekunowie kampanii:

 • Cecylia Szymańska-Ban
  Industry Sales Manager, Microsoft
 • Agata Kapica
  Microsoft in Education Manager, Microsoft Poland

Microsoft – jedno z największych na świecie przedsiębiorstw z branży technologii informacyjnych[4]. Najbardziej znane jako producent systemów operacyjnych MS-DOS, Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Spółka publiczna z siedzibą w Redmond w stanie Waszyngton. Założona w 1975 roku przez Billa Gatesa i Paula Allena. W 2012 roku przedsiębiorstwo posiadało 10 000 patentów. Przeciętne wynagrodzenie pracowników to 106 tys. dolarów rocznie[5]. W 2014 roku prezesem przedsiębiorstwa został Satya Nadella, który zastąpił na tym stanowisku Steve’a Ballmera[6]. Od 2001 roku firma produkuje konsole do gier Xbox.

Lokalizacja


 

MASTER_CMYK_LOGO

Opiekunowie kampanii:

 • Aneta Czyżyk-Piątkowska
  Marketing & Public Relations Director, Dimension Data Poland
 • Łukasz Mączka
  Area Sales Manager – Education, Dimension Data Poland

Założona w 1983 roku, Dimension Data jest dostawcą usług i rozwiązań ICT, który wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie technologii, zdolność świadczenia usług na poziomie globalnym oraz ducha przedsiębiorczości w celu wspierania realizacji ambicji biznesowych swoich klientów.

Firma Dimension Data jest obecna w 57 krajach na różnych kontynentach – w Azji, Australii, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w Ameryce oraz Europie, zatrudniając 31 000 osób na całym świecie.

Dimension Data obsługuje klientów we wszystkich sektorach rynkowych i świadczy usługi w pięciu kluczowych obszarach:

 • Sieć jako platforma: Zapewnimy, że  sieć spełni najwyższe standardy wydajności, będzie elastyczna, agile, zoptymalizowana i bezpieczna. Nasze portfolio obejmuje:
  • routing i switching,
  • łączność bezprzewodową i mobilność,
  • data center,
  • optymalizację wydajności.
 • Komunikacja: Pomożemy zintegrować i zarządzać pełnym zakresem rozwiązań komunikacyjnych — zarówno nowych, jak i starych — dostępnych w  sieci naszych klientów.  Nasze portfolio obejmuje:
  • wdrożenie, wsparcie i zarządzanie aplikacjami głosowymi,
  • wdrożenie i zarządzanie rozwiązaniami wideo,
  • rozwiązania collaboration,
  • systemy contact center,
  • zarządzanie cyklem życia rozwiązań komunikacyjnych,
 • Data Center nowej generacji:  Pomożemy rozwinąć nowoczesną infrastrukturę centrum danych nowej generacji, która szybko dostosuje się do wymagań organizacji.  Nasza oferta obejmuje:
  • wirtualizację i infrastrukturę konwergentną,
  • przechowywanie danych i zarządzanie nimi,
  • usługi w chmurze,
  • obiekty i relokację.
 • Urządzenia końcowe: Mając na uwadze mnogość urządzeń mobilnych występujących w miejscu pracy, działania użytkownika końcowego stanowią stale zmieniający się i problematyczny obszar dla organizacji. Nasze usługi w tym zakresie obejmują:
  • wdrażanie urządzeń i zarządzanie nimi,
  • usługi mobilne w przedsiębiorstwie,
  • wirtualizację urządzeń końcowych np. VDI.
 • Bezpieczeństwo: Modernizując infrastrukturę ICT, należy upewnić się, że środowisko firmowe jest przynajmniej tak samo bezpieczne, jak wcześniej. Nasza oferta obejmuje:
  • administrację, zarządzanie ryzykiem i zgodnością,
  • bezpieczny dostęp z urządzeń mobilnych,
  • zapobieganie wyciekom danych – DLP,
  • zarządzanie zdarzeniami bezpieczeństwa,
  • zarządzane usługi bezpieczeństwa.

Lokalizacja


logo-TEB-Edukacja

Opiekunowie kampanii:

 • Jacek Kulik
  Dyrektor ds. rozwoju , TEB Edukacja sp. z o.o.

TEB Edukacja sp. z o.o. prowadzi oddziały w 45 miastach w Polsce i oferuje kształcenie w szkołach policealnych, medycznych, w technikach, w liceach ogólnokształcących dla dorosłych, gimnazjum językowym, a także w formie kursów i szkoleń oraz kwalifikacyjnych kursów zawodowych. TEB Edukacja projektując ofertę przede wszystkim bierze pod uwagę oczekiwania swoich słuchaczy. Firma przygotowuje także kompleksowo do zdobycia zawodu, oferując podstawowe oraz specjalistyczne kursy i szkolenia.

TEB Edukacja sp. z o.o. należy do największej w Polsce grupy podmiotów działających w branży edukacyjnej – Grupy TEB, założonej przez Towarzystwo Edukacji Bankowej SA w 1994 roku. W jej skład wchodzi także TEB Akademia sp. z o.o., będąca założycielem Wyższych Szkół Bankowych w 9 miastach.

Ponad 20 lat doświadczenia, dynamiczny rozwój w zakresie oferty oraz form kształcenia dostosowany do potrzeb lokalnych rynków, a także ponad 130 tysięcy absolwentów, są dowodami na to, że nasza firma jest partnerem godnym zaufania.  

Kadra dydaktyczna

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych pedagogów, trenerów i praktyków. Kadrę dydaktyczną stanowią zarówno nauczyciele akademiccy z uniwersytetów i szkół wyższych, doświadczeni pedagodzy, jak również praktycy życia gospodarczego, m.in. z instytucji finansowych, urzędów, banków, salonów SPA, gabinetów kosmetycznych, stomatologicznych, szpitali, aptek, firm informatycznych i innych firm prywatnych w całej Polsce.

Baza dydaktyczna

Aby zapewnić swoim słuchaczom wysoki poziom kształcenia, szczególnie dbamy o własne zaplecze dydaktyczne. Zajęcia prowadzone są w nowoczesnych i profesjonalnych pracowniach wyposażonych w specjalistyczny sprzęt. Co roku inwestujemy w nowe pracownie, w nowoczesną aparaturę – co stanowi nasz ogromny atut, szczególnie na kierunkach stomatologicznych i farmaceutycznych. Oprócz wyposażenia naszych szkół w specjalistyczne urządzenia do nauki konkretnych zawodów, dbamy również o to, aby nauka była przekazywana w łatwiejszy i bardziej przystępny sposób, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Nasze sale dydaktyczne wyposażone są w odtwarzacze DVD i Blu-ray, kamery cyfrowe, rzutniki, projektory multimedialne, tablice interaktywne i inne urządzenia techniczne po to, aby proces przyswajania wiedzy w naszych szkołach przebiegał sprawniej i przyjemniej.

Lokalizacja

 • TEB Edukacja sp. z o.o. (z siedzibą w Poznaniu)
  Niepodległości 2
  61-874 Poznań
  www.teb.pl

HERB GM.KRASNE DLA OFFICE

Opiekunowie kampanii:

 • Michał Chmiel
  Urząd Gminy Krasne

Gmina Krasne zlokalizowana jest w centralnej części województwa podkarpackiego. Zajmuje powierzchnię 3910 ha. Na wschodzie graniczy z gminami Łańcut i Czarna, od południa z gminą Chmielnik Rzeszowski, od północy z gminą Trzebownisko, a od strony zachodniej z miastem Rzeszów. Liczba mieszkańców gminy wynosiła – wg stanu na 31.12.2016 r. – 10 961 osób. Gęstość zaludnienia to 280 osób/km kw.

W większości jest to pagórkowaty teren, od południa porośnięty lasami, przechodzący na północy w płaskie doliny Starego Wisłoczyska, poprzecinany licznymi potokami i ciekami, które wijąc się między wzniesieniami stanowią atrakcje turystyczno-rekreacyjną. Około 7 proc. powierzchni gminy należy do strefy chronionego krajobrazu.

Niewątpliwym atutem gminy Krasne jest atrakcyjne logistycznie położenie. Przez jej terytorium przebiegają sieci transportowe o najwyższej randze w układzie krajowym i europejskim. Gwarantuje to doskonałe skomunikowanie gminy z pobliskim portem lotniczym w Jasionce i resztą kraju. Przez teren gminy przebiega międzynarodowa linia kolejowa nr E30, autostrada A4 oraz droga krajowa nr 94, będąca alternatywą dla autostrady A4.

Na terenie gminy występują częściowo eksploatowane złoża gazu ziemnego. Kopalnia gazu Krasne i związana z nią sieć gazociągów kopalnianych oraz odwiertów eksploatacyjnych jest objęta ochroną prawa górniczego. Na terenie wsi Krasne występują złoża torfu, które nie są eksploatowane. Ze względu na ich wysoką wartość przyrodniczą, powstał zamiar utworzenia tam rezerwatu przyrody.

Na tle 13 gmin powiatu rzeszowskiego, pod względem obszaru, Krasne okazuje się gminą średniej wielkości, lecz pod względem gęstości zaludnienia znajduje się w czołówce. Ustalając hierarchię gmin z punktu widzenia osiągniętego poziomu rozwoju gospodarczego, wyposażenia w infrastrukturę, gmina Krasne jest gminą o wysokim poziomie rozwoju. Stwarzającą dogodne warunki dla zamieszkania i pracy oraz realizowania wszelakich inwestycji, stawiającą na rozwój i nowe możliwości.

Lokalizacja

Szkoły gm. Krasne biorące udział w Mistrzostwach Świata MOS 2017

 1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krasnem
  www.krasne.edu.pl
 2. Zespół Szkół w Malawie
  www.zsmalawa.pl
 3. Zespół Szkół w Strażowie
  www.strazow.edu.pl
 4. Zespół Szkół w Palikówce
  www.zspalikowka.szkolna.net

Do zobaczenia jesienią!

Zapraszamy do aktywnego wspierania finansowego kolejnych edycji Mistrzostw Polski Microsoft Office Specialist i współtworzenia silnej reprezentacji reprezentacji Polski na finały Mistrzostw Świata, odbywających się w USA.

Sponsorzy i ambasadorzy wyjazdu kandydatów na Mistrzostwa mogą liczyć na szereg korzyści wizerunkowych, między innymi pojawienie się w krajowych i światowych newsach dotyczących Mistrzostw Świata oraz znaleźć się w oficjalnych kanałach marketingowych Fundacji IT i Certiport.

Odwiedź oficjalną stronę Mistrzostw Świata: MOS WC 2017

Chcesz się przyłączyć?
Skontaktuj się z nami!

 

 

Reklamy

Mistrzostwa Świata Microsoft Office Spesialist